Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Jak naturalnie powiększyć usta?

8 lipca 2022 jak naturalnie powiększyć usta

Jak naturalnie powiększyć usta – marzysz o większych ustach, ale nie chcesz korzystać z usług salonów kosmetycznych? Dowiedz się, jak naturalnie powiększyć usta bez wstrzykiwania kwasu hialuronowego. 

Jak naturalnie powiększyć usta

Jeśli nie chcesz ingerować w swoje ciało poprzez medycynę estetyczną, a chcesz mieć większe usta, to mam dla Ciebie kilka sposobów, dzięki którym będą one wyglądać optycznie na większe!

Jak naturalnie powiększyć usta – praca mięśni ust

Może to kogoś zdziwić, ale usta, to tak naprawdę mięśnie! Dzięki wykonywaniu regularnie pewnych ćwiczeń efekty powiększenia ust zobaczysz już po upływie 2 tygodni. Ćwiczenia te powinieneś wykonywać ok. 5 minut dziennie dla uzyskania efektu, a przed ich wykonywaniem  pamiętaj, aby odpowiednio nawilżyć wargi, np. olejkiem. Przykładowy zestaw ćwiczeń na naturalne powiększenie ust:

  • robienie dzióbka
  • zasysanie powietrza (wciągamy policzki do środka)
  • całusy
  • uśmiechanie się
  • wykonywanie rybki
  • przesuwanie dzióbka z boku na bok
  • wkładanie zaciśniętych ust pomiędzy zęby i ich wypuszczanie

Sposób na powiększenie ust – peeling 

Wykonywanie peelingu na ustach złuszcza nam martwy naskórek i pobudza krążenie krwi. Przy wykonywaniu takiego peelingu ważna jest regularność. Usta już po pierwszym zabiegu będą łagodnie powiększone, a regularność pozwoli nam na utrzymanie efektu na dłużej. Polecanymi peelingami na powiększenie ust są: peeling ze zmielonej kawy oraz peeling cukrowy.

Jak naturalnie powiększyć usta – konturówka

Obrysowanie ust konturówką, wykonane w odpowiedni sposób, może przynieść efekt WOW. Cały zabieg powiększenia polega tu na delikatnym wyjechaniu poza granice ust kredką. Następnie wypełniamy całość ust również konturówką. Jeśli chcemy możemy później na wierzch dodać szminkę w troszkę jaśniejszym kolorze niż konturówka – ten sposób przyniesie nam świetny efekt. 

PAMIĘTAJ! Obrysowanie ust może być również zdradliwe. Nie wyjeżdżaj konturówką za bardzo poza linię ust, gdyż może to już nie wyglądać estetycznie.

Jak naturalnie powiększyć usta – rozświetlacz i bronzer

Wykonanie odpowiedniej pracy rozświetlaczem i bronzerem również może nam świetnie optycznie powiększyć usta. Dodatkowo, gdy wcześniej wykonamy makijaż konturówką – opisany wyżej – to efekt będzie jeszcze bardziej zniewalający! Makijaż rozpoczynamy od nałożenia rozświetlacza w łuku kupidyna, czyli linii trójkątnej lub owalnej na górnej wardze. W kolejnym kroku małym pędzelkiem nakładamy bronzer pod dolną wargą. Następnie możemy się cieszyć z pięknie podkreślonych i większych optycznie ust!

Sposób na powiększenie ust – błyszczyk

Błyszczyk to również świetny sposób na optyczne powiększenie ust bez używania medycyny estetycznej. Jak działa taki błyszczyk? Większość błyszczyków zawiera składniki, które bardzo nawilżają nam wargi, dzięki czemu usta wyglądają na większe. Czasami do takich błyszczyków dodawane są składniki, które nam te usta podrażniają, np. chili. Jaki błyszczyk polecam? Zdecydowanie błyszczyk Poisonous Pout Plumping Lipgloss, który nasycony jest mentolem oraz witaminami A i B.

Redakcja ratujmykobiety.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jak dobrać naszyjnik z agatem do stroju
Ruch Body Positive
kredyt bez zdolności kredytowej

Jesteś zainteresowany reklamą?